Medycyna i zdrowie

Badanie pracy serca w warunkach domowych

Dzisiaj elektroniczne urządzenia są coraz powszechniejsze. Dotyczy to nie tylko sprzętu wykorzystywanego do rozrywki, ale również sprzętu, który przyda nam się do monitorowania zdrowia. To dlatego trzeba będzie dokładnie sprawdzić ofertę, którą znajdziemy na stronie https://arytmiaserca.pl/produkt/kardia-mobile-6l/. Tutaj mamy przenośne EKG, które jest proste w obsłudze i jednocześnie bardzo wydajne. Aby uzyskać wyniki badania wystarczy nam trzydzieści sekund. Żadne inne urządzenie nie działa tak sprawnie jak to. Mało tego urządzenie zostało połączone z telefonem. Jeśli na telefonie zainstalujemy specjalną aplikację to na bieżąco będziemy mogli sprawdzać jak działa nasze serce i czy wszystko jest z nim w porządku. Warto mieć takie urządzenie, bo nigdy nie wiemy czy serce pracuje nam w prawidłowy sposób.

Zamawianie urządzenia do domu

Można to zrobić przez Internet. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana. Mamy dwa rodzaje urządzenia:

  • jednokanałowe,
  • sześciokanałowe.

Te dwa modele różnią się ilością wykonywanych pomiarów. Im jest więcej kanałów tym urządzenie bardziej dokładnie działa, dlatego warto się zastanowić, który z modeli będzie dla nas najlepszy. Poza tym, że mają różną ilość kanałów to mają również inną cenę. Nie różni się ona aż tak bardzo, dlatego nie kierujemy się ceną tylko tym, co oferuje dane urządzenie, a wtedy z jego codziennego używania będziemy bardzo zadowoleni.

Łatwa obsługa przenośnego EKG

Tak łatwo jeszcze nigdy nie było ze sprawdzaniem, w jaki sposób działa nasze serce. To dlatego trzeba przetestować takie urządzenie. Objęte jest aż dwuletnią gwarancją. Podłączenie urządzenia jest proste i każdy sobie z tym poradzi. Wyniki, które będą zapisywane na naszym smartfonie można albo przesłać albo można pokazać naszemu lekarzowi. W ten oto sposób mamy pełną kontrolę nad tym, co się dzieje z naszym sercem. Jeśli pojawi się u nas arytmia serca to wtedy będziemy o tym wiedzieć. Nawet profesjonalne urządzenia typu Holter nie są w stanie wykryć tego, co to małe przenośne urządzenie.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Mogą Cię zainteresować

Read More