Biznes i finanse

Czy firma może wyjść na prostą dzięki pożyczce pod zastaw mieszkania

Zadowolony klient to gwarancja wzrostu kolejnych zleceń. Nie warto zatem odmawiać z powodu braku czasu lub środków. Informacja o tym, że można podjąć się pracy dopiero za kilka miesięcy to prosta droga do konkurencji. Żaden właściciel firmy, któremu zależy na zyskach i rozwoju nie podejmie się takiego ryzyka. Być może zatrudnienie kolejnego pracownika, dobrego specjalisty w swojej dziedzinie, to dobry sposób na to, by nie tracić zleceń. Na to potrzebne są jednak fundusze.

Wygodna pożyczka na rozruch firmy

Każda dobra inwestycja procentuje. Jeśli jest możliwość pozyskania większej ilości zleceń, warto to wykorzystać. Aby zrobić ten pierwszy krok, trzeba jednak nieco poprawić budżet firmy. Łatwo osiągalne konkurencyjne pożyczki pod zastaw mieszkania bez BIK to jedna z możliwości, która może uratować wizerunek niejednej firmy. Mogą być one wykorzystane na dowolny cel firmowy, np.:

  • Zakup potrzebnych narzędzi
  • Wynagrodzenie dla pracownika
  • Spłatę wcześniejszego zadłużenia
  • Czynności marketingowych, promujących firmę

Tak naprawdę nieważne na co przeznaczysz pożyczone pieniądze. Ważne jest to, ile możesz dzięki takiej możliwości osiągnąć dla firmy. Wygodne raty do spłaty nie obciążą zbytnio budżetu firmowego, jeśli zacznie przynosić większe dochody.

Minimum formalności, maksimum korzyści

Niezależnie od tego, czy mieszkanie jest własnością firmy, czy osoby prywatnej, może stanowić zabezpieczenie takiej pożyczki. Często przed takim krokiem hamuje ilość wypełnianych dokumentów, dostarczanych zaświadczeń i długie oczekiwanie na rozpatrzenie wniosku. W przypadku pożyczki pod zastaw mieszkania, uproszczona procedura znacznie skraca ten proces i możesz wprowadzać swoje cele w życie. Jedyne, co jest niezbędne do jej uzyskania, to akt własności mieszkania, które ma być pod zastaw, numer księgi wieczystej, sytuacja czynszowa i aktualne zdjęcia lokum, którym dysponujesz. Jeśli z jakichś powodów nie będziesz w stanie spłacić pożyczki na czas, można wnioskować o przedłużenie okresu spłaty.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Mogą Cię zainteresować

Read More