Usługi

Gdzie używa się ogniw trakcyjnych typu PzS

Ogniwa trakcyjne typu PzS to rozwiązanie technologiczne uzyskiwane przy zastosowaniu innowacyjnych technologii, które złożone są z dodatniej płyty pancernej i płyty ujemnej pastowanej. Rdzenie płyty dodatniej i kratka płyty ujemnej wykonywane są w procesie odlewania ze stopu ołowiu, a rdzenie płyty pancernej umieszczane są w osłonkach rurkowych, które wykonywane są ze specjalnego, mikroporowatego materiału. Taka konstrukcja baterii trakcyjnych typu PzS pozwala na uzyskanie wysokiej jakości rozwiązania, którego zastosowanie niesie ze sobą wiele korzyści wynikających ze spowolnienia zachodzących reakcji rozkładu wody w trakcie trwania pracy oraz uzyskania elementu o dużej przewodności elektrycznej. Czym wyróżniają się ogniwa typu PzS i gdzie znajdują swoje zastosowanie? Jakie ogniwa trakcyjne warto wybrać? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!

Czym charakteryzują się ogniwa kwasowe PzS

Wysokie klasy ogniwa kwasowe PzS to produkty, które powstają przy zastosowaniu najnowszych technologii produkcji oraz najwyższej jakości materiałów. Pozwala to na uzyskanie wysokiej klasy rozwiązań technologicznych, które charakteryzują się cechami, takimi jak:

* długa żywotność,
* wysoka wytrzymałość mechaniczna oraz odporność na powstawanie uszkodzeń czy zwarć,
* szybki czas ładowania baterii trakcyjnej,
* niezawodność i prostota eksploatacji,
* wysoka sprawność,
* niski poziom samorozładowania,
* wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zastosowanie – gdzie wykorzystywane są ogniwa trakcyjne PzS

Ogniwa trakcyjne kwasowe typu PzS zgodne z normami DIN to specjalistyczne produkty przeznaczone do wszelkich zastosowań wymagających wysokiego poziomu energii, niezawodności oraz możliwości prowadzenia prac w ciężkich warunkach eksploatacji w systemie pracy wielozmianowej. Ogniwa typu PzS składające się na baterie trakcyjne wykorzystywane do zasilania pojazdów elektrycznych, takich jak wózki widłowe, wózki platformowe, maszyny czyszczące, ciągniki elektryczne czy inne pojazdy elektryczne wykorzystywane w zastosowaniach przemysłowych, budowlanych i magazynowych.

Ogniwa trakcyjne PzS – na jakie produkty warto się zdecydować

Wybieraj ogniwa trakcyjne typu PzS do odpowiedzialnych zastosowań wymaga zastosowania najwyższej jakości wyrobu, które pozwolą na uzyskanie wysokich parametry∑ technicznych i niezawodną eksploatację różnego rodzaju pojazdów elektrycznych. Wysokiej jakości ogniwa trakcyjne posiada w swojej ofercie producent Bater.pl zajmujący się wytwarzaniem szerokiej gamy baterii trakcyjnych PzS, które są zgodne z normami DIN. Ogniwa proponowane przez Bater.pl produkowane są przy zastosowaniu innowacyjnych technologii wytwarzania w nowoczesnych parkach maszynowych przez wykwalifikowanych pracowników dbających o najwyższa jakość wytwarzanych produktów.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Mogą Cię zainteresować

Read More