Motoryzacja

Oszczędzaj z każdym tankowaniem

Prowadzisz własną firmę i szukasz skutecznego sposobu na oszczędzanie? Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z kart paliwowych które pozwalają na zmniejszenie kosztów związanych z tankowaniem paliwa. Szczególną uwagę warto zwrócić na ofertę firmy FLOTEX POLSKA. W ofercie firmy znajdują się karty paliwowe, korzystanie z których pozwala oszczędzać na każdym litrze paliwa. Rozwiązanie to pozwala także na realizację bezgotówkowych transakcji podczas zakupu paliwa. Karty są honorowane na ponad 3 700 stacji paliw w Polsce!

Tankuj i oszczędzaj z kartą FLOTEX POLSKA

Karty FLOTEX POLSKA to wygodne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, bez względu na wielkość firmy oraz ilość posiadanych i użytkowanych samochodów służbowych. Może zostać zarejestrowana bezpośrednio na imię i nazwisko kierowcy, numer rejestracyjny lub na firmę. Karty paliwowe pozwalają gromadzić punkty lojalnościowy za tankowanie paliwa na stacjach ORLEN, BP, Shell, Bliska oraz AMIC. Ponadto użytkownicy kart paliwowych mogą korzystać z innowacyjnej usługi jaką jest „Mapa cen”. Po zalogowaniu się do Panelu klienta można porównać ceny oleju napędowego na stacjach, na których tankowali klienci FLOTEX POLSKA. Dzięki temu można wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Więcej informacji na temat kart paliwowych na stronie: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/

Inne korzyści karty paliwowej

Karty paliwowe pozwalają na bezgotówkowe transakcje na stacjach paliw ORLEN, Bliska, BP, Shell oraz AMIC. Na ich podstawie, raz w miesiącu generowana jest faktura zbiorcza, co znacząco upraszcza procesy rozliczeniowe. Nie oznacza to jednak utraty kontroli nad zakupami. Wszystkie transakcje można sprawdzić na prywatnym profilu klienta, które jest chronione hasłem. Z kolei usługa mobiParking, którą może aktywować każdy właściciel karty, pozwala opłacić smartfonem postój w płatnych strefach parkingowych w ponad 60 miastach na terenie całej Polski. Karty umożliwiają również wnoszenie opłat w trybie przedpłaconym na bramkach autostradowych w Polsce. A dzięki rozliczeniu dokonywanemu w systemie elektronicznym, kierowca nie musi martwić się o płatności, nie ma również konieczności kolekcjonowania paragonów.

Główną zaletą karty paliwowej FLOTEX POLSKA jest możliwość oszczędzania na każdym litrze tankowanego paliwa. Co ważne, z karty korzystać może każdy, niezależenie od wielkości firmy, czy ilości samochodów służbowych. Jednocześnie ułatwia ona zarządzanie transakcjami i pozwala na usprawnienie pracy kierowców. Zamawianie karty odbywa się online za pomocą dedykowanej strony internetowej. FLOTEX do zawarcia umowy nie wymaga dodatkowych dokumentów bankowych czy gwarancji ubezpieczeniowych. Wystarczy wypełnić i zatwierdzić e-wniosek i skany dokumentów rejestrowych firmy. Po zakończonym procesie weryfikacji podpisania umowy, karty paliwowe zostaną wysłane na adres wskazany w formularzu.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Mogą Cię zainteresować

Read More