Dom i ogród

Prosty sposób na czystą podłogę

Dbanie o czystość w naszych mieszkaniach wymaga niekiedy poświęcania znacznych ilości czasu oraz naszego zaangażowania. Polegając na nowoczesnych technologiach można jednak sprzątanie znacznie sobie ułatwić. Z każdym dniem rośnie zainteresowanie urządzeniem, jakim jest robot do sprzątania. Poniżej przedstawiamy funkcje nowoczesnych robotów oraz ich główne zalety. Zapraszamy do lektury!

Robot, który umyje Twoją podłogę? To możliwe

Pierwsze modele robotów sprzątających potrafiły jedynie zbierać kurz. Obecnie w naszym domu może pracować także robot sprzątający na mokro. Takie urządzenia znajdziemy odwiedzając sklep Wdomu24.pl. Poszukując dobrego modelu warto zwrócić uwagę na to, aby posiadał on funkcję i-Dropping. Umożliwia ona łatwe, równomierne rozprowadzanie środka czyszczącego przy jednoczesnym oszczędzaniu wody. Wiele nowoczesnych robotów sprzątających posiada tę funkcję.

Jak pracuje robot sprzątający

Nowoczesne modele wyposażone są w kamerę oraz układ mikroprocesorowy, który umożliwia dokonywanie szybkiego mapowania pomieszczeń. W urządzeniu powstaje obraz 3D, dzięki któremu robot jest w stanie bezpiecznie poruszać się po pomieszczeniu. Czy robot do sprzątania poradzi sobie z odkurzaniem krawędzi i narożników? Okazuje się, że tak! Sporo modeli wykonanych jest w kształcie litery D. Odpowiedni program sprzątania pozwoli urządzeniu ustawić się w taki sposób by zebrać zanieczyszczenia z praktycznie każdego miejsca w pomieszczeniu.

Świetną opcją, którą posiada już wiele modeli robotów sprzątających jest możliwość rozpoznawania powierzchni, na której pracuje urządzenie. Jeśli nasz robot nagle najedzie na dywan to samodzielnie dostosuje takie ustawienia jak prędkość poruszania się oraz moc zasysania zanieczyszczeń. Producenci urządzeń sprzątających, o których tutaj mowa pomyśleli również o sprzątaniu miejsc pod meblami. Wymiary nowoczesnych robotów sprzątających pozwalają na swobodne wjeżdżanie pod szafki, gdzie również mogą przeprowadzić mopowanie.

Cicha praca i świetne efekty

Tworząc roboty sprzątające producenci dbają także o komfort osób, u których te urządzenia pracują. W związku z tym tworzy się urządzenia generujące bardzo niski poziom hałasu. W efekcie roboty nie będą zakłócały naszego spokoju i po jakimś czasie zupełnie przestaniemy dostrzegać obecność robota, który będzie sprzątał nasz dom. Wybierając model 2w1 ze sklepu Wdomu24.pl można będzie zupełnie zapomnieć o konieczności zamiatania oraz mopowania podłóg. Postaw na innowacyjne rozwiązania i zainwestuj w swój komfort!

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Mogą Cię zainteresować

Read More