Medycyna i zdrowie

Serum powiększające biust – właściwości i działanie

Nieinwazyjnych metod na powiększenie biustu jest sporo i cieszą się one dość dużym zainteresowaniem. Kremy, pigułki, balsamy – wybór nie zawsze jest łatwy, ale cel wciąż ten sam. Właścicielki niezbyt dużego biustu, zamiast frustracji wolą działanie, wszystko po to, by zyskać pewność siebie i lepsze samopoczucie. Czy kosmetyki o właściwościach powiększających ten, niewątpliwie kobiecy atrybut są naprawdę skuteczne?

Czy da się pobudzić biust do wzrostu

Za jego rozmiar odpowiadają w szczególności estrogeny. Duże znaczenie ma również skóra wokół biustu, ponieważ to ona odpowiada za jego odpowiednie podtrzymanie i jędrność. Dlatego dbanie o nią przynosi pożądane rezultaty. Serum BooUps, na temat którego więcej informacji można znaleźć na stronie: https://vesmed.pl/booups/, pomaga zwiększyć rozmiar biustu w naturalny sposób, ale skupia swoje działanie także na odpowiednim nawilżeniu skóry, jej napięciu i elastyczności. Takie efekty zapewnia skład preparatu, czyli:

  • Heksapeptyd Adifyline
  • Wąkrota azjatycka
  • Orzech włoski
  • Nieszpułka
  • Olej kokosowy
  • Olejek arganowy
  • Masło shea

Działanie ich opiera się na tworzeniu nowych komórek tłuszczowych, produkcję kolagenu oraz zapewnieniu nawilżenia skóry. Właściwości antyoksydacyjne chronią skórę przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników i opóźniają procesy starzenia. Serum ma konsystencję kremu, więc stosowanie go jest niezwykle wygodne. Dodatkowym plusem używania go jest redukcja drobnych obrzęków i znaczne zmniejszenie rozstępów. 

Czy występują działania niepożądane podczas stosowania serum powiększającego biust

Warto podkreślić, że serum BooUps nie jest suplementem diety lecz kremem stworzonym na bazie naturalnych składników. Przed zastosowaniem należy użyć niewielką ilość na skórę w celu sprawdzenia, czy nie występuje reakcja alergiczna. Jeśli skóra nie wykazuje oznak nietolerancji, nie staje się zaczerwieniona, nie swędzi, nie piecze, można bez obaw stosować kosmetyk. Serum nie jest przeznaczone dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Mogą Cię zainteresować

Read More