Tworzysz witryny internetowe? A może sprzedajesz za pośrednictwem Internetu lub prowadzisz blog? Jeśli zależy Ci na popularności twojego przedsięwzięcia, wypróbuj WebSite X5 Pro 2021.

Do czego służy WebSite X5 Pro 2021

Jest to do doskonałe narzędzie do tworzenia blogów, witryn lub sklepów internetowych. Także tych wyposażonych w aplikacje mobilne. Przy pomocy WebSite X5 Pro 2021 z łatwością stworzysz responsywny projekt strony internetowej, która będzie się automatycznie dostosowywać do wielkości ekranu monitora, smartfona lub tabletu.

WebSite X5 Pro 2021 pozwoli Ci zbudować witrynę krok po kroku. Zadanie to ułatwia przejrzysty interfejs, a także wiele użytecznych funkcji. Możesz korzystać z gotowych wzorów i dopasowywać je do Twoich potrzeb. Na Twojej witrynie będziesz mógł z łatwością umieszczać gotowe formularze, galerie lub tabele.

Zalety WebSite X5 Pro 2021

1 Optymalizacja i analiza SEO – Twoja strona lub sklep internetowy będzie się wysoko plasować w rankingach wyszukiwania. Możesz dodawać tagi dla stron, rysunków i filmów, a także uruchomić zaawansowaną analizę projektu. W ten sposób poprawisz optymalizację.
2 Responsywność – rozkład elementów witryny będzie się zmieniał, dostosowując do rozdzielczości ekranu, na którym będzie wyświetlana. Taka rensponsywna strona będzie dobrze wyglądać na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony lub tablety.
3 Budowa sklepów internetowych – korzystając z przyjaznych w obsłudze narzędzi, możesz wygodnie zarządzać sprzedażą. Z łatwością stworzysz katalog produktów i podasz metody dostawy oraz płatności. Korzystając z panelu sterowania, możesz siedząc przed monitorem, sprawdzić dostępność produktów w magazynie oraz sprawnie zarządzać zamówieniami.
4 Możliwość wygodnej edycji zawartości – korzystając z obiektów dynamicznych, możesz zmieniać informacje na Twojej stronie, używając do tego jedynie Internetu. Może to robić także inna upoważniona przez Ciebie osoba.
5 Tworzenie kont użytkowników – użytkownicy mogą rejestrować się do Twojego sklepu poprzez wygodny formularz. Ich dane będą chronione hasłem i przechowywane w bazie.

Gdzie nabyć WebSite X5 Pro 2021

Oprogramowanie to możesz nabyć na kilku licencjach: start, evolution lub professional. Każda z nich dedykowana jest dla innego rodzaju użytkownika. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sklepie vebo.pl. Będziesz tam mógł też pobrać wersję testową tego oprogramowania i je wypróbować.

Odwiedź sklep vebo.pl i zacznij tworzyć strony z WebSite X5 Pro 2021 już dziś!

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Mogą Cię zainteresować

Read More