Dom i ogród

Parawan pokojowy – nadchodzący hit? Sprawdź, jakie ma zalety

room screen

Parawan pokojowy to nieoczywisty element wystroju wnętrz.  Ma dużo zalet, zarówno pod kątem praktycznym, jak i dekoracyjnym. Z tego powodu staje się w ostatnim czasie coraz popularniejszy. Przekonaj się o jego zaletach!

Jakie zastosowanie ma parawan pokojowy?

Parawan pokojowy można wykorzystać na wiele sposobów. Jakich dokładnie? Oto kilka jego zastosowań:

  • parawan pozwala na stworzenie intymnej przestrzeni (przeznaczonej do przebierania się) w danym pomieszczeniu,
  • może stanowić formę ścianki w przypadku dużego pomieszczenia,
  • bywa ratunkiem, kiedy musisz kogoś przenocować w swoim pokoju,
  • może zasłonić tę część pokoju, której nie chcesz nikomu pokazywać,
  • często stanowi również formę dekoracji i może świetnie uzupełniać się z aranżacją wnętrza.

Parawany często są stosowane także w miejscach pracy, nie tylko w ośrodkach zdrowia. Chętnie korzystają z niego salony kosmetyczne i gabinety masażu, a także restauracje i lokale gastronomiczne. Może będą przydatne także w Twoim biznesie?

Jaki parawan pokojowy wybrać?

Ponieważ parawany pokojowe cieszą się rosnącą popularnością, oferuje je coraz większa liczba sklepów. Nie warto jednak ich kupować w przypadkowym miejscu. Parawan powinien cechować się wysoką jakością wykonania i trwałością. Równie ważne są względy estetyczne. Jedni będą szukać parawanów w ciekawe wzory do swojej sypialni, inni będą stawiać na styl klasyczny. Niezależnie od osobistych preferencji, warto kupić parawan pokojowy w Lofty-Home. To sklep internetowy, który oferuje parawany w ponad 2600 wzorach! Każdy z nich cechuje się solidnością wykonania. Parawan posiada metalowe zawiasy, które umożliwiają jego składanie i rozkładanie, metalowe nóżki, chroniące przed uszkodzeniami, eleganckie wykończenia oraz trwałą ramę drewnianą. Nadruki nanoszone są na miłe w dotyku płótno flizelinowe.

Parawany pokojowe wracają do łask. I nic dziwnego! Są praktyczne i estetyczne. Ten dodatek na plus zmieni wystrój Twojego pokoju!

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Mogą Cię zainteresować

Read More